.

.

Одлична цена
Двојно заврши кожа кристал bling нараквици,двојно завиткани нараквици bling целосна кристал и панк стилот

Двојно заврши кожа кристал bling нараквици,двојно завиткани нараквици bling целосна кристал и панк стилот

DEN 235.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
кожа
Должина:
40cm
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Синџир Тип:
сомот кожа
Боја:
Проверете слики
Нараквици Тип:
Прилагодливи snap двојно заврши Нараквици
Моден Накит Материјал:
Кристал метал занитвам
Стил:
Blingbling кристално
Материјал:
voilet кожа
Употреба:
Декорација,подароци,додатоци
Гем Боја:
Види Слика
Тип:
кристал двојно заврши нараквици
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
matel занитвам заврши хривнија
Производи во категоријата