.

.

Одлична цена
XGS DECAL Автомобил Налепница СССР знаме, Симбол мотоцикл водоотпорен налепници отворено decal рефлексивни налепници

XGS DECAL Автомобил Налепница СССР знаме, Симбол мотоцикл водоотпорен налепници отворено decal рефлексивни налепници

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Висина:
0.05cm
Бренд Име:
XGS DECAL
Објектот Ширина:
10cm
категорија:
Налепници
Налепница Сместување:
Пред Шофершајбната
Објектот Должина:
12cm
Име На Модел:
USSRs
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
Национално Знаме
Објектот Дијаметар:
0.01inch
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
ABS
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Производи во категоријата