.

.

Одлична цена
100pcs 3D Овална Виножито Боја на доградба на Акрилни Нокти уметност декорација Рамен Назад За Нокти УВ Гел Совет Мобилен Телефон Декорација AccessoriesRhinesto

100pcs 3D Овална Виножито Боја на доградба на Акрилни Нокти уметност декорација Рамен Назад За Нокти УВ Гел Совет

DEN 94.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
50g
Број На Модел На:
NR-HWC1
Големина:
4*6MM
Бренд Име:
Вкус-девојка
Количина:
100
Материјал:
Акрилик
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
Производи во категоријата
DEN 151.20 -90 %