.

.

Одлична цена
A2001 крстот 200 pc/ торба од 0,5 грама 9x17mm антички сребрена боја алуминиумски мушка накит прибор трговија на големо

A2001 крстот 200 pc/ торба од 0,5 грама 9x17mm антички сребрена боја алуминиумски мушка накит прибор трговија на големо

DEN 110.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
nevstop
Накит Наоди Тип:
Жица
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
1inch
Производ Карактеристики:
1
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
1
Тип На Објект:
накит наоди
Производи во категоријата
DEN 151.20 -80 %