.

.

Одлична цена
A2337 мушка капа 100 pc/ многу 0.9 g11x6mm антички сребрен алуминиум накит додатоци

A2337 мушка капа 100 pc/ многу 0.9 g11x6mm антички сребрен алуминиум накит додатоци

DEN 105.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
nevstop
Производи во категоријата
DEN 151.20 -80 %