.

.

Одлична цена
висок квалитет 150W LED драјвер 220v ac до 12v dc 24v 48v IP67 водоотпорен напојување led светло трансформатор.

висок квалитет 150W LED драјвер 220v ac до 12v dc 24v 48v IP67 водоотпорен напојување led светло трансформатор.

DEN 426.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Излезниот Напон:
12V, 24V, Други
Излез Тип На:
Еден
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LPV-150
Излезна Моќност:
101 - 200W
Бренд Име:
HUPSUN
Излезна Струја:
6A
Фрекфенција:
50/60 Hz
Водоотпорен:
IP67
димензија:
222*69*43mm
Излезна Струја:
12.5 а, 10a, 6.3 а, 3.2 на
Излезниот Напон:
DC12v, 15v, 24v, 48v
Производи во категоријата