.

.

Одлична цена
Топла Продажба,Сосема Нов Маска за Suzuki GSXR600-750 K8 2008-2010 GSXR 600 GSXR750 2008 2009 Тело Колекции (шприц)

Топла Продажба,Сосема Нов Маска за Suzuki GSXR600-750 K8 2008-2010 GSXR 600 GSXR750 2008 2009 Тело Колекции (шприц)

DEN 8856.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
GSXR600 750
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 151.20 -90 %