.

.

Одлична цена
100pcs/многу Топла Розова Organza Торба 11x16cm Накит Бонбони Подароци Пакување Кеси Пошта Свадба Декорација Drawstring Подарок Торба

100pcs/многу Топла Розова Organza Торба 11x16cm Накит Бонбони Подароци Пакување Кеси Пошта Свадба Декорација Drawstring

DEN 216.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,денот на Благодарноста,Роденден
Шема:
Срцето
Број На Модел На:
Срцето Organza Кеси 004
Бренд Име:
KoMee
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
100pcs
Материјал:
organza
Големина:
11x16cm (4.3x6.3)
боја:
Жешка Розова
Материјал:
Organza (Tulle)
користат за:
Свадба Декорација Накит Шарм Бутик Бонбони Подарок Пакување
Кеси стил:
Накит Торба Козметички Кеси Божиќ Кеси Бонбони Подарок Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Can Custom Logo (Bolsas De Regalo)
Запечатување & Рачка:
Drawstring
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Свадба Декорација Бонбони Кутија Подарок Торба
Производи во категоријата