.

.

Одлична цена
OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Леново P717/P650WG/S760/A60 Пад на Превозот

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Леново P717/P650WG/S760/A60 Пад на

DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
P717, P650WG, S760, A60 плус
Бренд Име:
OEEKOI
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Спорт
Компатибилен Бренд:
Леново
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Материјал:
СТП Кожа
Број На Модел На:
За Леново P717/P650WG/S760/A60
Производи во категоријата
DEN 1416.00

DEN 43.20