.

.

Одлична цена
Висок квалитет на сопствени лепило шише етикета налепница, винил постојан етикети за стаклени шишиња, водоотпорен шише налепница се тркалаат

Висок квалитет на сопствени лепило шише етикета налепница, винил постојан етикети за стаклени шишиња, водоотпорен

DEN 283.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Возраст:
>3 години,>6 години,>8 години,
Бренд Име:
RORA ПАКУВАЊЕ
Големина:
customized
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
кориснички
Обликот:
кориснички
Точка име :
обичај винил налепници
Материјал:
Лепило за хартија материјал,Лепила бела винил материјал
боја:
CMYK/ Полна боја, ПМС
ПОВРШИНА:
сјајни/мат varnishing, ламиниране, итн
Пакет:
Во Ролна, Лист или поединечни листови или побарано.
ODM/OEM:
прифати го прилагодите дизајн
Уметнички дела формат:
JPG,PDF,ПИ,EPS,GIF и сл 300DPI
време на испорака:
Noramlly ја 7-15 das,врз основа на различни количина
Рок на плаќање:
Т/T,Western Union,paypal
Печатење:
Офсет печатење,Flexo печатење,печатење на Екран
Производи во категоријата
DEN 240.00