.

.

Одлична цена
ТЕСТ 18xx SMT Capacitance тест приклучок 1825 1812 1808 Чип кондензатори тест седиште

ТЕСТ 18xx SMT Capacitance тест приклучок 1825 1812 1808 Чип кондензатори тест седиште

DEN 360.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
FSHH
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
18XX
Пакет:
No
Производи во категоријата