.

.

Одлична цена
QiAN SiMAi 1PCS Вистински Микро USB Полнење Полначот Порта Dock Конектор Флекс Кабел За Huawei Искачи P6 P6-C00 Мобилен Телефон

QiAN SiMAi 1PCS Вистински Микро USB Полнење Полначот Порта Dock Конектор Флекс Кабел За Huawei Искачи P6 P6-C00 Мобилен

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
CDMA2000, WCDMA, ТД SCDMA
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
P6 P6-C00
Бренд Име:
Qian simai
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Вистински Микро USB Док Конектор Флекс Кабел & Микрофон Микрофон
Производи во категоријата