.

.

Одлична цена
CS4382-KQ CS4382-KQZ QFP-48 8 D/A

CS4382-KQ CS4382-KQZ QFP-48 8 D/A

DEN 44.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Test2:
1
Test3:
1
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Test1:
1
Test4:
1
Test5:
1
Test6:
1
is_customized:
YES
Производи во категоријата
DEN 151.20 -85 %