.

.

Одлична цена
2017 FCFB UD црна јаглерод handlebar 4 upsweep 9 backsweep 31.8 мм * 660mm 690mm 720mmMountain велосипед cycliing handlebars

2017 FCFB UD црна јаглерод handlebar 4 upsweep 9 backsweep 31.8 мм * 660mm 690mm 720mmMountain велосипед cycliing

DEN 664.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
660mm сјајни, 660mm мет, 690mm сјајни, 690mm мет, 720mm сјајни, 720mm мет
Употреба:
Планински Велосипеди
Бренд Име:
FCFB
Број На Модел На:
1
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглерод Влакна
Компоненти:
Handlebar
Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar
Производи во категоријата
DEN 44.88 -30 %

DEN 130.32 -30 %

DEN 151.20 -30 %