.

.

Одлична цена
Плоштад Преносни Соларни Фенер 2 Начини Итни LED Отворено Кампување Светилка Водоотпорен USB Полнење Корисна Светлина Светилки

Плоштад Преносни Соларни Фенер 2 Начини Итни LED Отворено Кампување Светилка Водоотпорен USB Полнење Корисна Светлина

DEN 410.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Бела
Wattage:
gold, BLACK
Извор На Енергија:
Сончевиот
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
R-107539984
Напон:
220V,6V
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
сертификација:
CE,FCC,CCC
Гаранција:
1 година
Употреба:
За итни случаи
Карактеристики:
Соларен Панел
Тело Материјал:
ABS
Заштита Ниво:
IP55
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
База Тип:
2G11
Бренд Име:
ADAINA
Производи во категоријата
DEN 232.08 -70 %

DEN 44.88 -70 %