.

.

Одлична цена
Прав Агол HDMI 1.4 Стандард Женски за Женската порта Адаптер 90 степен на Злато Позлатен конвертор HDTV Проектор поврзување на Кабел

Прав Агол HDMI 1.4 Стандард Женски за Женската порта Адаптер 90 степен на Злато Позлатен конвертор HDTV Проектор поврзување

DEN 1680.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
HDMIF2F-90
Бренд Име:
IOCREST
Производи Статус:
Акции
Функција:
Женски Женски порта
is_customized:
Yes
Производи во категоријата