.

.

Одлична цена
5H14 SD508 авто клима компресорот се вклопи во Универзална vehilce 2PK

5H14 SD508 авто клима компресорот се вклопи во Универзална vehilce 2PK

DEN 1560.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Школка Тип:
Отворен Тип
Бренд Име:
UNOCAR
Item ID :
HY-AC484
компресор ID:
Sanden 5H14 SD508
Volt:
12V / 24V
макара:
2A
Одговара:
Универзална
Производи во категоријата
DEN 232.08 -90 %

DEN 130.32 -90 %

DEN 306.96 -90 %

DEN 44.88 -90 %