.

.

Одлична цена
5D DIY Дијамант Сликарство. Виолетова шума водопад Вез Полн Круг Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

5D DIY Дијамант Сликарство. Виолетова шума водопад Вез Полн Круг Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

DEN 180.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x80cm
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Стил:
Јапонија Стил
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Производи во категоријата
DEN 306.96 -56 %

DEN 130.32 -56 %

DEN 232.08 -56 %

DEN 44.88 -56 %