.

.

Одлична цена
NOHON 2915mAh Висок Капацитет Нова Батерија Совршено се Вклопуваат За iPhone 6 Плус Вграден Во Замена на Батерии со Машина Алатки

NOHON 2915mAh Висок Капацитет Нова Батерија Совршено се Вклопуваат За iPhone 6 Плус Вграден Во Замена на Батерии

DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
KALUOS
Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Број На Модел На:
6 плус
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
apple
Производи во категоријата
DEN 1416.00