.

.

Одлична цена
Рака Guard Handguard Заштитник За 22mm 7/8 Handlebars Мотоцикл АТВ Dirt Bike за KAWASAKI 500 CR YZ РМ KX CR KTM 150 ЈАМАХА

Рака Guard Handguard Заштитник За 22mm 7/8 Handlebars Мотоцикл АТВ Dirt Bike за KAWASAKI 500 CR YZ РМ KX CR KTM 150

DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Јамаха,Suzuki,Хонда,BMW
Објектот Ширина:
12cm
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
12cm
Објектот Должина:
24cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
RH2-ХГ-005
is_customized:
yes
боја:
црвено/сино/црна/жолта/портокал
Производи во категоријата
DEN 151.20 -62 %

DEN 130.32 -62 %

DEN 717.60 -62 %