.

.

Одлична цена
Користи Инјектор за Гориво (4) ЗА FITPEUGEOT 308 MK2 T9 ™ 1.2 L L4 9810335380 2002-

Користи Инјектор за Гориво (4) ЗА FITPEUGEOT 308 MK2 T9 ™ 1.2 L L4 9810335380 2002-

DEN 2784.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Име На Модел:
9810335380
Бренд Име:
EAPENERGY
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Година:
2002-2016
Специјални Функции:
инјектор за гориво
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Зафатнина:
1200CC
Објектот Тежина:
0.1kg
инјектор за гориво:
инјектор за гориво
Производи во категоријата
DEN 306.96

DEN 717.60

DEN 232.08

DEN 44.88