.

.

Одлична цена
STM32F051R8T6 64KB 48MHz РАКА Микроконтролерски LQFP64 Чип

STM32F051R8T6 64KB 48MHz РАКА Микроконтролерски LQFP64 Чип

DEN 228.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Вози IC
Пакет:
TQFP
Примена:
компјутер
Состојба:
Нови
Бренд Име:
JYSMPJDZ
Производи во категоријата
DEN 232.08

DEN 130.32