.

.

Одлична цена
Weimostar Бренд 2017 Велосипедизам Џерси Мажите велосипед облека велосипед врвот Ropa Ciclismo maillot MTB џерси Трки Спортски маици Цртан филм

Weimostar Бренд 2017 Велосипедизам Џерси Мажите велосипед облека велосипед врвот Ropa Ciclismo maillot MTB џерси Трки

DEN 381.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
Мажите Велосипед џерси краток Џерси врвот
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Тип:
велосипед облека
Производи во категоријата
DEN 44.88 -74 %

DEN 393.84 -74 %