.

.

Одлична цена
Покрие Случај За Леново Атмосфера P1 Телефон Луксузни СТП Кожен Паричник Потпирачот Coque Флип Торба Опфаќа За Леново Атмосфера, Стр Случаи 1

Покрие Случај За Леново Атмосфера P1 Телефон Луксузни СТП Кожен Паричник Потпирачот Coque Флип Торба Опфаќа За Леново

DEN 86.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Сјајни,Бизнис,Гроздобер
Големина:
For Lenovo Vibe P1
Карактеристики:
Картичка & Пари Слот + Стојат Дизајн
design1:
Бизнис,Гроздобер
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
feature1:
Луксузна Ретро Filp Паричникот Картичката во Држачот Со Стојат Функција случај
Design2:
Држачот На Паричникот Прекривачот Случај
feature2:
Луксузен стил, удобно допир
Услуга:
Check one by one пред превозот
боја:
Црна,Сина,Кафена,Златна,Роуз
Пад на превозот:
Поддржани
мешана боја:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Производи во категоријата
DEN 393.84 -80 %

DEN 130.32 -80 %