.

.

Одлична цена
Изјава Накит РМ Љубов Срцето Tassel Шарм Хривнија Шупливи Од 8 Кристал Едноставни Модни Златни Нараквици За Жените Свадба

Изјава Накит РМ Љубов Срцето Tassel Шарм Хривнија Шупливи Од 8 Кристал Едноставни Модни Златни Нараквици За Жените

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Пол:
Жените
Функција:
Спиење Tracker,Период Tracker,Повик Потсетник
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
се движи
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pjhaoyue
пакување:
opp
Клучен збор:
моден накит
Употреба:
носат
Дизајн:
ОЕМ ODM
Повод:
Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Производи во категоријата
DEN 44.88 -51 %

DEN 393.84 -51 %

DEN 717.60 -51 %

DEN 130.32 -51 %