.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 50PCS 1W 3w Висока моќност LED Светилки бела /топло бела 30mil 45mil Чипови, висока светлина, топлина мијалник

Бесплатен превозот 50PCS 1W 3w Висока моќност LED Светилки бела /топло бела 30mil 45mil Чипови, висока светлина, топлина

DEN 152.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
6000 да 6500k, 3000 до 3200k
Wattage:
1w, 3w
Тип На Објект:
LED Светилки
Број на LED Чип:
Други
Напон:
3.2-3.4v
Бренд Име:
OUMURUI
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Зрак Агол(°):
120°
Просечен Живот (часот):
50000
сертификација:
CCC
Моќ Толеранција:
Други
Должина:
20mm
База Тип:
Други
Обликот:
Круг
LED Чип Бренд:
Други
Производи во категоријата
DEN 717.60 -100 %

DEN 130.32 -100 %