.

.

Одлична цена
2pc Кристал Пештерата Лист Hairpin Лозата Клип Косата Игли Невестата Коса, Накит Свадба Коса Додатоци За Жени Pince Cheveux WIGO1108

2pc Кристал Пештерата Лист Hairpin Лозата Клип Косата Игли Невестата Коса, Накит Свадба Коса Додатоци За Жени Pince

DEN 510.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JUBRAY
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Тип:
Шноли
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
WIGO1108
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
метална жица
Материјал:
Легури На Метал,Кристал Монистра
Пакување:
Подарок Торба Спакувани
Користат За:
Свадба, Партија
Производот Категорија:
Косата Pin За Коса, Игли, Hairpin, Шноли За Коса, Накит, Коса Додатоци
боја:
Јасно камен, Виолетова Камен
КОЛИЧИНА вклучени:
2 компјутери
Производи во категоријата
DEN 130.32 -58 %

DEN 306.96 -58 %

DEN 717.60 -58 %