.

.

Одлична цена
1Set LED Бела 24 SMD Автомобил Внатрешни работи, led Панел T10 КОЧАН чип 31-42mm Festoon Купола 12V Полнач Авто Панели Светилки сијалица

1Set LED Бела 24 SMD Автомобил Внатрешни работи, led Панел T10 КОЧАН чип 31-42mm Festoon Купола 12V Полнач Авто Панели

DEN 38.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Siweex
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Објектот Тежина:
20G
Име На Модел:
t10
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Wattage:
10W
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Напон:
12V
Lumens:
100
Ксенон Светлина Модел:
t10
Напон:
12V
Производи во категоријата
DEN 48.00 -70 %