.

.

Одлична цена
YANRUO 288pcs Кристал AB рамен грб Не амбуланта корегирање Спореди Цената Кристал Дијамант Дизајн на Ноктите Камења DIY 3D За Помине Уметност Декорации

YANRUO 288pcs Кристал AB рамен грб Не амбуланта корегирање Спореди Цената Кристал Дијамант Дизајн на Ноктите Камења

DEN 590.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
6x6mm 288pcs
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
YANRUO
Големина:
6x6mm
Материјал:
Кристално
Количина:
288pcs по торба
Тежина:
42g
Број На Модел На:
Кристал
Тип На Производ:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
квадратен облик
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Не Hot Fix Rhinestones Користи На:
Торби за Облека Помине Уметност Чевли DIY
Веледрогеријата:
Ноктите Кристал Rhinestones Декорација Трговија На Големо
Функција:
Кристал Рамен Грб Не Амбуланта Корегирање Rhinestones
Пакување Детали:
288pcs/пакет
Големина:
6x6mm големини
Производи во категоријата
DEN 393.84 -64 %

DEN 717.60 -64 %

DEN 306.96 -64 %