.

.

Одлична цена
За Леново A2020 Случај Луксузни СТП Кожа Задниот Поклопец Случај За Леново Атмосфера, C A2020 На 2020 Случај Флип Заштитна Телефон Покрие Торба Кожата

За Леново A2020 Случај Луксузни СТП Кожа Задниот Поклопец Случај За Леново Атмосфера, C A2020 На 2020 Случај Флип

DEN 86.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Сјајни,Бизнис,Гроздобер
Големина:
for Lenovo Vibe C A2020
Карактеристики:
Картичка & Пари Слот + Стојат Дизајн
design1:
Бизнис,Гроздобер
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
feature1:
Луксузна Ретро Filp Паричникот Картичката во Држачот Со Стојат Функција случај
Design2:
Држачот На Паричникот Прекривачот Случај
feature2:
Луксузен стил, удобно допир
Услуга:
Check one by one пред превозот
боја:
Црна,Сина,Кафена,Златна,Роуз
Пад на превозот:
Поддржани
мешана боја:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Производи во категоријата
DEN 155.28 -80 %

DEN 44.88 -80 %

DEN 321.60 -80 %

DEN 205.44 -80 %

DEN 393.84 -80 %

DEN 232.08 -80 %