.

.

Одлична цена
Нови Пристигнување 1pc mSATA SSD Да се 2.5 инчи SATA 3 Адаптер Конвертор Картичка со 2.5 инчен Случај Висок Квалитет

Нови Пристигнување 1pc mSATA SSD Да се 2.5 инчи SATA 3 Адаптер Конвертор Картичка со 2.5 инчен Случај Висок Квалитет

DEN 95.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
Како што е прикажано
Бренд Име:
VAKIND
Број На Модел На:
mSATA да SATA Адаптер Картичка
Тип:
Конектори
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Производи во категоријата
DEN 717.60 -90 %

DEN 44.88 -90 %

DEN 393.84 -90 %

DEN 321.60 -90 %