.

.

Одлична цена
Памук Жените Лето Култури Блузи Дизајн Кинески Змеј Печатени Црна Camis Ракави Секси Обвивка Outwear Bodycon Camisoles

Памук Жените Лето Култури Блузи Дизајн Кинески Змеј Печатени Црна Camis Ракави Секси Обвивка Outwear Bodycon Camisoles

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
L, M, S
спортски тип:
Фитнес
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
HA00225
Бренд Име:
Himanjie
Функција:
Брз Сува
Затворање Тип:
Никој
функција 1:
жените sportwear
Карактеристика 2:
жените работат вест
функција 3:
Сечење на Врвот femme
карактеристика 4:
шарени вест
Карактеристика 5:
Спортски врвот
Функција 6:
Полна боја Вест
Пад на превозот:
Поддршка
е-прилагодена:
Yes
Стил:
Секси
Производи во категоријата
DEN 44.88 -62 %