.

.

Одлична цена
2018 Возрасни Стомак Танц Додатоци се Разликуваат во Боја Свила Шамија Жена Стомакот Танцување Хип Шамија Женски Ча ча / Румба / Самба Шамија

2018 Возрасни Стомак Танц Додатоци се Разликуваат во Боја Свила Шамија Жена Стомакот Танцување Хип Шамија Женски Ча

DEN 840.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Најдобар Танчер
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
DQ3067
Стил:
Жена Стомак Танц Додатоци
Вклучуваат:
Хип Шамија
За:
Стомакот / Ча ча / Румба / Самба / Пасо doble
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
Производи во категоријата
DEN 43.20