.

.

Одлична цена
100pcs/многу смола солидна симулација Цртан филм петел 27mm Украси Микро пејзаж Украси Креативни Дома Градинарство Декорација

100pcs/многу смола солидна симулација Цртан филм петел 27mm Украси Микро пејзаж Украси Креативни Дома Градинарство

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Производ Карактеристики:
накит додатоци
Објектот Тежина:
3g
Број На Модел На:
000
Објектот Должина:
2cm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Висина:
2.7cm
Материјал:
Смола
Накит Наоди Тип:
Модел
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 240.00 -90 %