.

.

Одлична цена
Dewtreetali 12V 120W Водоотпорен запалка приклучок за Сосема нов запалка приклучок за Штекер Моќ Приклучок во Штекер Делови за Автомобил, Камион

Dewtreetali 12V 120W Водоотпорен запалка приклучок за Сосема нов запалка приклучок за Штекер Моќ Приклучок во Штекер

DEN 33.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Dewtreetali
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
запалка приклучок за
Година:
Нови
Име На Модел:
Q1733-01
Објектот Должина:
6.3cm
Објектот Ширина:
4.7cm
Објектот Висина:
3.1cm
Објектот Тежина:
0.03kg
Материјал Тип:
Пластични
Производи во категоријата
DEN 717.60

DEN 205.44

DEN 322.08