.

.

Одлична цена
1Pc Airtac 1/4 bsp 2 Начин 2 Позиција Пневматски Електромагнетниот за Воздушна Контрола Вентил Алуминиум 2V025-08 DC 12V 24V AC 110V 220V Серпентина Led NC

1Pc Airtac 1/4 bsp 2 Начин 2 Позиција Пневматски Електромагнетниот за Воздушна Контрола Вентил Алуминиум 2V025-08

DEN 69.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
DC 12V, 24V DC, AC 110V, AC НАПОН 220V
Број На Модел На:
2V025-08
Тип:
Вентили
Порт Големина:
1/4
Материјал:
Алуминиум
Производи во категоријата
DEN 321.60

DEN 130.32

DEN 322.08

DEN 232.08