.

.

Одлична цена
100pcs/кутија 1.5 Автомобилската Двојно Остро Јаглероден Челик Жилет Резервни Ножеви за Мини Жилет Scraper Нож За Лепак Отстранување на E13

100pcs/кутија 1.5 Автомобилската Двојно Остро Јаглероден Челик Жилет Резервни Ножеви за Мини Жилет Scraper Нож За

DEN 348.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Прозорец За Чистење
Специјални Функции:
автомобил завиткување алатки,меур gleu отстранување алатки
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Волумен:
100PCS/КУТИЈА
Бренд Име:
CNGZSY
Материјал Тип:
Челични,Пластични
Модел:
E13
пакување вклучувајќи:
100pcs/кутија Безбедност Scraper Нож жилети
големина на ножот:
1.9*3.9 cm (од 1,5 инчи)
мини жилет scraper автомобил за завиткување:
Автомобил Завиткување Лепак За Чистење Scraper Винил Апликација Алатки
Стакло Ѕид, Хартија, Лепак За Чистење Scraper:
налепница лепак отстранување на подот ѕид прозорец стакло багра чистење алатки
Корисна Безбедност Scraper лепак смена:
триумф scraper со нерѓосувачки челик сечилото
Жилет Сечилото Винил Алатка Автомобил Налепница чисти:
Лепак Чистење Алатката Смена Scraper за iPhone, Samsung LCD Екран на Допир
Мултифункционален Лепак Чистење Алатката Смена:
автомобил прозорец лепак воздушен меур отстранување на жилети
Scraper за Мобилен Телефон, Таблет Екранот:
Променливи Стар Филм и Лепак Отстрани Scraper Нож автомобил стил алатки
боја:
Сребро.
Производи во категоријата
DEN 43.20 -58 %