.

.

Одлична цена
ју xin јуани природни рачно изработени ахат круг мушка љубовник подарок трендовски хривнија

ју xin јуани природни рачно изработени ахат круг мушка љубовник подарок трендовски хривнија

DEN 552.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Главниот Камен:
Ахат
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
S002
Дијаметар:
8мм
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата
DEN 155.28 -70 %

DEN 393.84 -70 %

DEN 306.96 -70 %

DEN 130.32 -70 %

DEN 717.60 -70 %

DEN 44.88 -70 %