.

.

Одлична цена
оригиналниот FE375CG АУДИО ОДБОР FE375CG_SB тест добар бесплатен превозот

оригиналниот FE375CG АУДИО ОДБОР FE375CG_SB тест добар бесплатен превозот

DEN 372.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Додади На Картички,ЛАПТОП
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
Лаптоп
Бренд Име:
ZYDNLP
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гаранција:
6 monthes
Пакување:
Antistatic Торба и Кутија
Производи во категоријата
DEN 321.60 -90 %

DEN 393.84 -90 %

DEN 155.28 -90 %

DEN 232.08 -90 %

DEN 306.96 -90 %

DEN 322.08 -90 %