.

.

Одлична цена
500pcs Месинг Слајд На Крајот Поврзување Цевки, Лизгачот Крајот Капи, Златен Платина, 19.5x4mm, Дупка: 1~2mm

500pcs Месинг Слајд На Крајот Поврзување Цевки, Лизгачот Крајот Капи, Златен Платина, 19.5x4mm, Дупка: 1~2mm

DEN 911.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
КК-P031-09
Објектот Тежина:
581g
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
Golden
Употреба:
Кабелот Завршува
единица:
500pcs
Материјал:
Дувачкиот
Производи во категоријата
DEN 322.08 -44 %

DEN 130.32 -44 %

DEN 205.44 -44 %

DEN 321.60 -44 %

DEN 44.88 -44 %

DEN 306.96 -44 %

DEN 155.28 -44 %

DEN 232.08 -44 %