.

.

Одлична цена
Се користи,за Asus T100HA T100H Екран на Допир Digitizer со целосна LCD Собранието Замена на Делови, тестирани добро!

Се користи,за Asus T100HA T100H Екран на Допир Digitizer со целосна LCD Собранието Замена на Делови, тестирани

DEN 1800.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ASUS
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
за Asus
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
T100HA
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 321.60 -90 %

DEN 232.08 -90 %