.

.

Одлична цена
SUREHIN Убаво покритие за apple ipad 4 3 2 случај целосна заштитна СТП кожа магнетни smart flexi мека TPU силикони случај маска

SUREHIN Убаво покритие за apple ipad 4 3 2 случај целосна заштитна СТП кожа магнетни smart flexi мека TPU силикони

DEN 252.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Должина:
19cm
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Број На Модел На:
солидна назад мека случај
Пакет:
No
За IPad Модел:
iPad 2/3/4
Функција:
Мека,Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
24cm
Модел Компатибилност:
За 2.3.4
Бренд Име:
SUREHIN
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Производи во категоријата
DEN 321.60

DEN 44.88

DEN 717.60

DEN 393.84