.

.

Одлична цена
Wyieno 5Pcs/Многу LCD За Acer Течни Z4 Z160 LCD Екран Замена на Делови

Wyieno 5Pcs/Многу LCD За Acer Течни Z4 Z160 LCD Екран Замена на Делови

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
течни z4 z160
Екранот:
> 3
Бренд Име:
wyieno
Големина:
4 инчен
Производи во категоријата
DEN 130.32

DEN 306.96

DEN 393.84

DEN 205.44

DEN 321.60