.

.

Одлична цена
SPEVERT 4x 9 LED 5050 RGB SUV Автомобил Внатрешни работи Подот Светилка Атмосфера Внатрешна Декорација Неонски Лента Светлина Ленти+Далечински Управувач

SPEVERT 4x 9 LED 5050 RGB SUV Автомобил Внатрешни работи Подот Светилка Атмосфера Внатрешна Декорација Неонски Лента

DEN 719.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
spevert
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Тип:
Далечински Управувач LED Лента, Светлата
Материјал:
пластика, ABS
Количина:
1 сет
Објектот Боја:
Црна
лента на светлина количина:
4
Led количина:
9 за една лента светлина
LED тип:
5050smd
боја на светлина:
RGB
Лента На Светлина Големина:
12.2*1.5*0.8 cm / 4.8*0.6*0.3
Нето тежина:
0.18 kg / 6.4 оз
Производи во категоријата
DEN 717.60 -2 %

DEN 232.08 -2 %

DEN 321.60 -2 %