.

.

Одлична цена
Pandahall Памук Конец Tassel Голема Pendant Украси, со Месинг Кристал Наоди, Мешана Боја, 78~85x26~27mm

Pandahall Памук Конец Tassel Голема Pendant Украси, со Месинг Кристал Наоди, Мешана Боја, 78~85x26~27mm

DEN 1433.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
0.09inch
Објектот Тежина:
154.4g
Накит Наоди Тип:
Tassel
Производ Карактеристики:
мешана боја
Објектот Должина:
0.26inch
Број На Модел На:
НАЈДЕТЕ-S233-M
Материјал:
Памук
Бренд Име:
pandahall
Производи во категоријата
DEN 717.60

DEN 205.44

DEN 393.84