.

.

Одлична цена
HD lcd Јасно Сјајни екран заштитник филм За Леново A10-70 A7600 10.1 таблета пред HD Lcd филмови врвен квалитет + чисто платно

HD lcd Јасно Сјајни екран заштитник филм За Леново A10-70 A7600 10.1 таблета пред HD Lcd филмови врвен квалитет +

DEN 64.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
weeten
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Количина:
1 пакет
Карактеристики:
Ултра Јасно
Употреба:
PDA
Материјал:
ЈП Мека Филм
Пакет:
Yes
Функција:
protecter panel
Бои:
јасни бои
полно тело:
пред+платно
Место на Потекло:
Guang zhou на кина
квалитет:
100% Оригинални нови
занаети:
транспарентен HD Јасно сјајни филм
користат за:
Леново A10-70 A7600
Големина:
10.1
Производи во категоријата
DEN 393.84 -77 %