.

.

Одлична цена
Топла продажба на Природен Камен Црна Лава Монистра Хривнија За Жени Мажи 7colors Крстот Хривнија Енергија Јога Мала Pulseras трговија на Големо

Топла продажба на Природен Камен Црна Лава Монистра Хривнија За Жени Мажи 7colors Крстот Хривнија Енергија Јога Мала

DEN 49.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
HYHONEY
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата
DEN 48.00 -31 %

DEN 43.20 -31 %