.

.

Одлична цена
За Suzuki GSF 250 GSF250 VS/VT/В/VVZ/ ФОЛКСВАГЕН / - апарат vx/VY ( GJ77 ) Разбојник 1995 1996 1997 1998 1999 2000 Мотоцикл накладките Предни Задни

За Suzuki GSF 250 GSF250 VS/VT/В/VVZ/ ФОЛКСВАГЕН / - апарат vx/VY ( GJ77 ) Разбојник 1995 1996 1997 1998 1999 2000

DEN 300.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Висина:
0.87cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Име На Модел:
За EBC FA229 + FA63
Бренд Име:
GFYSHIP
Година:
1995 1996 1997 1998 1999 2000
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Ширина:
5.5cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Објектот Должина:
7.5cm
Позиција:
пред задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA229 + FA63
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Пред FA229 Модел:
133.5*36.8*8.4 ММ 109.6*44.4*8.5 ММ
Задните FA63 Модел:
52.6*53*9MM
Модел:
GSF 250 VS/VT/В/VVZ/ ФОЛКСВАГЕН / - апарат vx/VY (GJ77) Разбојник 1995-2000
Години:
1995 1996 1997 1998 1999 2000
Производи во категоријата
DEN 155.28 -74 %

DEN 717.60 -74 %

DEN 205.44 -74 %

DEN 322.08 -74 %

DEN 393.84 -74 %