.

.

Одлична цена
1pc жените носот blackhead чиста четка отстрани лицето алатки за лична нега за акни производ

1pc жените носот blackhead чиста четка отстрани лицето алатки за лична нега за акни производ

DEN 45.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Шминка Четка
Четка Материјал:
Волна, Влакна
Големина:
14cm
Количина:
1pc
Број На Модел На:
Носот Четка
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Фондацијата
Производи во категоријата
DEN 322.08

DEN 205.44

DEN 717.60