.

.

Одлична цена
7 Инчен LED Круг Проектор Daymaker Светлата Hi/Низок Ореол H4 Појавување 4.5 Инчен LED Полагање Светилки За Харли Дејвидсон Софтејл Тенок

7 Инчен LED Круг Проектор Daymaker Светлата Hi/Низок Ореол H4 Појавување 4.5 Инчен LED Полагање Светилки За Харли

DEN 2028.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
6500K
Wattage:
60W
Објектот Дијаметар:
7inch
Специјални Функции:
Светилки drl
Објектот Тежина:
4kg
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
HOZAN
Име На Модел:
HZ70470S
моќност:
35W(Ниска Зрак),60W(Висока Зрачна)
Температура На Боја:
6500-7000k
Напон:
12-30V DC
Лумен:
6000lm@висока зрак,3500@ниска зрак
Материјал:
Алуминиум легура
домување:
Хром
Водоотпорен:
IP67
Работна температура:
-40~+85°C
Ангел очи во боја:
Бело-Жолто
Големина:
7INCH
Производи во категоријата
DEN 717.60

DEN 322.08

DEN 155.28